Пенсійники Тернополя оголосили війну емігрантам

0
439

Pensionery_Ukr.Вчора у робочий час працівники Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зібралися під візовим центром. Ні, самі працівники фонду виїжджати поки не планують. Якраз навпаки – вони намагалися переконати людей, які зібралися на заробітки, залишитися в Україні і справно платити внески до Пенсійного фонду.

Цей флеш-моб був під гаслом: «Ні – зарплаті і доходам у тіні». Дискусія між фахівцями пенсійного фонду і заробітчанами вийшла жвавою. А враховуючи спекотну погоду, проходила вона у тіні.

Пенсійники намагалися переконати потенційних емігрантів, що не варто покидати домівку заради заробітків на чужині. Адже у нас зараз повним ходом йде пенсійна реформа, у результаті якої збільшать пенсійний вік і зменшать саму пенсію. Але навіть щоб отримувати цей мізер потім, зараз потрібно працювати і відраховувати гроші до Пенсійного фонду.

Можна зрозуміти працівників фонду. Чим менші надходження до нього, тим більше з них скоро займуть чергу під візовим центром. Можна також зрозуміти і людей, які їдуть на заробітки – скільки б нас не переконували у реформах, у їх позитивний підсумок вже давно ніхто не вірить.

А тому і їдуть, щоб спробувати забезпечити собі спокійну старість.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ