Деревляний продав “Батьківщину”?

0
46

Звідки гроші в Василя Деревляного на таке щедре фінансування “Батьківщини” на Тернопільщині?

Це питання все частіше задають собі люди причетні до політики. І радійні ефіри, і статті в газетах, і кожен другий бігборд промовляє устами лідера “Батьківщини”, штаб працює на повну — офіси, люди, автомобілі, зарплата… – повідомляє видання Терноград.

Складається враження, що Василь Тимофійович, якому при владі дають заробити лише на власні потреби, виграв у лотерею мільйони. А ні, причина набагато банальніша, він знайшов клієнта, який буде за все це платити.

На даний час, як виявляється, спонсором партійного осередку “Батьківщини” в нашій області є власник заводу “Оболонь” Олександр Слободян. І тут не обійшлося без політичних амбіцій “вічного” кандидата на міського голову Тернополя Михайла Ратушняка.

Цього разу він зробив ставку на БЮТ, і в якості вступного внеску привів спонсора — свого давнього бізнес партнера, друга Олександра Слободяна, який взяв на себе певні зобов’язання по закритті матеріальної скрути в “Батьківщині”.

Але Михайло Ратушняк так і залишився кандидатом у члени “Батьківщини”, бо Деревляний домовився із Слободяном, і “прокладка” в особі Ратушняка їм стала не потрібна.

Зараз, від Михайла Ратушняка, який ще має надію стати повноправний членом партії і навіть трошки більше, Василь Тимофійович ховається, навіть пішов у відпустку, щоб його не заскочили зненацька на робочому місці. Що ж відбулося?

Давно відомо, що з Василем Тимофійовичем ніхто з місцевих підприємців не хоче мати справи, бо знають, що він не дотримується взятих зобов’язань, а партійний апарат, не що інше, як родичі, куми, близькі друзі та їх родина, яку треба годувати.

Олександру Слободяну, вдалося знайти вирішення даної ситуації — він своїм фінансовим капіталом просто купив цю структуру, разом із Деревляним та його родиною, яким завжди мало.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.