Тернопільським жінкам це варто прочитати до заміжжя

0
1277

muzhМинулого року на Тернопільщині на весільний рушничок стали 6994 пари. Водночас 3021 сім’я подала заяву на розлучення. Як бачимо, ледь не половина сімей нашої області не спроможні провести сімейний корабель крізь рифи спільного життя.

Якби у тернопільських жінок був посібник з правильного вибору чоловіків, можливо, кількість розлучень була б значно меншою. І, виявляється, такий існує. Хоча видав його більше 80 років тому професор Герлінг, але своєї актуальності не втратив і сьогодні.

Отже за якого чоловіка заміж краще не виходити.

 1. Який впевнений в тому, що все, що він робить, чудово.
 2. Який не може пройти повз дзеркало, щоб не помилувавшись в ньому на себе.
 3. Який щотижня або частіше змінює кохану.
 4. Який має пристрасть до карт і до спиртного.
 5. Який має звичку обгризати собі нігті або ходити постійно з брудними нігтями. Також не слід виходити заміж за людину неохайну.
 6. Не треба виходити заміж за тяжко хворого чоловіка. Сімейне вогнище, яке повинні заснувати молоде подружжя, не є санаторієм, а є гніздечком, в якому повинно народитися нове, здорове покоління.
 7. Не можна вступати в шлюб з чоловіком, який відомий, як людина вельми нерозумна.
 8. Який морально нестійкий, наприклад, є брехуном.
 9. Який не має на меті заробити на пристойне життя для дружини, а потім для їх потомства.
 10. Який жадібний і не має мети обдаровувати свою дружину подарунками, возити її в театр і на відпочинок, куди вона побажає.
 11. Який не хоче знати, що дружина повинна бути радісна і щаслива, адже її настрій і здоров’я є основою благополуччя в сімейному житті.
 12. Не можна вступати в шлюб з чоловіком, який має неврівноважену натуру.
 13. Який не може і 5 хвилин всидіти спокійно на місці.
 14. Який має голос, що нагадує собачий гавкіт або звук розбитого скла, бо такий голос свідчить про сварливість і нетерпимість. Цей чоловік ні в якому разі не є добрим.
 15. Треба бути дуже обачною з чоловіком, який є єдиним сином у родині. Такі чоловіки походять від матері, яка страждає інфантилізмом, коли жінка не має змоги народити ще дітей.
 16. Який старше вас більш, ніж на 12 років, або ви старше чоловіки більш, ніж на 12 років.
 17. Не слід вступати в шлюб з відомими, великими чоловіками – великими художниками, артистами, вченими, музикантами, лікарями. Адже в своїй більшості, це люди нервові, занурені цілком в свою справу.
 18. Не слід розглядати для шлюбу і Дон-Жуана. «Вовк линяє, але не втрачає своїх примх і звичок». Такий чоловік не може створити здорову сім’ю.

19. Небезпечні для шлюбу чоловіки – відвідувачі публічних будинків, адже вони придбали хвору душу і тіло. Вступаючи в шлюб, він упевнений, що здоровий, але в ньому криються страшні хвороби, які потім гублять його і вас і вашу родину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ