Тернопільським порошенківцям хочуть дозволити дорогі подарунки

0
294

zavantazhennyaЕлектронне декларування, на введені якого наполягав МВФ, ще як слід не запрацювало, а вже викликає нарікання. Причому найбільше невдоволення виникає саме у декларантів.

Лідер «порошенківців» у Верховній раді Ігор Гринів пропонує приховати від громадськості деякі дані з декларацій.

Для початку він пропонує не оприлюднювати дані місцезнаходження об’єктів, які вказуються у декларації, мотивуючи це тим, що ними можуть скористатися злочинці. З цим, певною мірою, можна погодитися – після успішного реформування саме цією владою правоохоронних органів рівень злочинності різко зріс. Тому і не дивно, що депутати хвилюються за своє майно. Тим більше, що хвилюватися там таки є за що.

А ще пан Гринів дуже не хоче, щоб люди знали, які подарунки отримують наші обранці.

У нас же як? Побачать журналісти на руці в якогось високопосадовця годинник вартістю у кілька річних зарплат, а він у відповідь – це подарунок дружини, друзів чи просто малознайомої людини, яка підійшла на вулиці і ледь не силою змусила прийняти дорогоцінний дар. А тут ще й стало відомо, що нашим можновладцям дарують машини і квартири. Хоча чого їм тільки не дарують.

Якщо цей пункт Верховна рада все ж відмінить, то тепер ніхто і ніколи не дізнається, звідки ж взялося те чи інше майно у посадовця. Бо відповідь завжди буде одна – подарували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ