Більшість тернополян до пенсії не доживатимуть

1
466

2ef7fvzjgwkТернопільщина давно і вперто є регіоном з найнижчим рівнем зарплат. Відповідно тут і найнижчі пенсії.

Поки що в уряді про збільшення пенсійного забезпечення не йдеться. Зате натякає, що готовий збільшувати вік виходу на пенсію. Справа у тому, що цього вимагає МВФ фонд. А наші можновладці заради того, аби отримати чергову позичку, готові піти на що завгодно.

Сьогодні для того, щоб отримувати мінімальну пенсію у розмірі 949 гривень, потрібно мати 15 років страхового стажу. Якщо ж його нема, на пенсію розраховувати не варто.

Пенсію у 1130 гривень отримуватимуть жінки, які мають 30 років страхового стажу і чоловіки у яких страховий стаж складатиме 35 років. Якщо ж більше, то і пенсія буде трішки вищою.

Враховуючи, що чоловіки у нас живуть у середньому 66 років, а жінки на 10 років більше, виходить, що сильна стать отримуватиме пенсію біля 6 років, а слабка – 16. Якщо ж пенсійний вік таки піднімуть, то тернополяни, пропрацювавши усе життя, отримуватимуть її лише кілька місяців. А багато хто і взагалі не доживе до цієї події.

До речі, в Україні не всі пенсіонери бідують. Судді у нас отримують 16 тисяч, народні депутати на тисячу менше. Як бачимо, згідно з Конституцією всі українці рівні, але посеред них трапляються і рівніші.1 коментар

  1. а чого ж ви тут хвалитеся як гарно розвиваеться м1сто та область. та вся Укра1на, як росте виробництво. На 2 проценти сказала Олеся Яхно.Все працюе. все росте. Т1льки люди чомусь цього не пом1чають. Нема кому платити. щоб на Майдан вийшли? Бо т1 хто орган1зували Майдан. одержали все, чого хот1ли. А ви будьте бидлом 1 терп1ть та списуйте все на Пут1на та Рос1ю. Не забудьте т1льки ради тах, хто прийшов до влади. на смерть посилати сво1х д1тей та внук1в.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.