Більшість тернополян до пенсії не доживатимуть

1
501

2ef7fvzjgwkТернопільщина давно і вперто є регіоном з найнижчим рівнем зарплат. Відповідно тут і найнижчі пенсії.

Поки що в уряді про збільшення пенсійного забезпечення не йдеться. Зате натякає, що готовий збільшувати вік виходу на пенсію. Справа у тому, що цього вимагає МВФ фонд. А наші можновладці заради того, аби отримати чергову позичку, готові піти на що завгодно.

Сьогодні для того, щоб отримувати мінімальну пенсію у розмірі 949 гривень, потрібно мати 15 років страхового стажу. Якщо ж його нема, на пенсію розраховувати не варто.

Пенсію у 1130 гривень отримуватимуть жінки, які мають 30 років страхового стажу і чоловіки у яких страховий стаж складатиме 35 років. Якщо ж більше, то і пенсія буде трішки вищою.

Враховуючи, що чоловіки у нас живуть у середньому 66 років, а жінки на 10 років більше, виходить, що сильна стать отримуватиме пенсію біля 6 років, а слабка – 16. Якщо ж пенсійний вік таки піднімуть, то тернополяни, пропрацювавши усе життя, отримуватимуть її лише кілька місяців. А багато хто і взагалі не доживе до цієї події.

До речі, в Україні не всі пенсіонери бідують. Судді у нас отримують 16 тисяч, народні депутати на тисячу менше. Як бачимо, згідно з Конституцією всі українці рівні, але посеред них трапляються і рівніші.

1 коментар

  1. а чого ж ви тут хвалитеся як гарно розвиваеться м1сто та область. та вся Укра1на, як росте виробництво. На 2 проценти сказала Олеся Яхно.Все працюе. все росте. Т1льки люди чомусь цього не пом1чають. Нема кому платити. щоб на Майдан вийшли? Бо т1 хто орган1зували Майдан. одержали все, чого хот1ли. А ви будьте бидлом 1 терп1ть та списуйте все на Пут1на та Рос1ю. Не забудьте т1льки ради тах, хто прийшов до влади. на смерть посилати сво1х д1тей та внук1в.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ