Тернополяни вважають працівників міської ради некомпетентними

0
178

1436446206_7603Декомунізація крокує Україною, як свого часу вештався Європою привид комунізму. Не оминув цей процес і Тернополя. Позбуваються у файному місті символів тоталітарного минулого – перейменовують все, що під руку трапиться. Але, як завжди буває, виникають певні непорозуміння.

Ось і тернополянка Тетяна Кулагіна не може зрозуміти – у нашій міські раді працюють невігласи чи просто некомпетентні у цьому питанні люди. Саме про це вона веде мову у рубриці «Питання-відповіді» на сайті міської ради.

«Шановні представники тернопільської міської ради. Прочитала замітку на сайті «Репортер» про перейменування вул. Молода гвардія-бічна на вул. Самчука-бічна. Хочу зауважити, що ім’я Уласа давно вже увіковічнено в найменуванні вулиці, котра знаходиться в районі обласної лікарні, а також у найменуванні вулиці Самчука-бічна, на якій знаходиться, уявіть собі, житловий будинок під номером 1, і яка розташована в тому ж таки районі. Хочеться зрозуміти, що це: застарілий першоквітневий жарт? Це свідоме бажання міської ради стерти згадку про житловий будинок по вул. Самчука-бічна,1 чи просто невігластво і некомпетентність працівників ради?»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ