Обіцянка – цяцянка, або тернополяни продовжують мерзнути

0
326

file1336095_9d1afe41Опалення у Тернополі пообіцяли увімкнути ще у понеділок. Але як це у нас часто буває – пообіцяти не означає виконати.

Значна частина тернопільських будинків обіцяного тепла все ще не отримала.

Принаймні тернополяни масово скаржаться на сайті міської ради.

«Шановний, Сергій Віталійович! Звертаються до вас мешканці будинку по пр. Бандери, 47. Ми неодноразово зверталися в ЖЕК Східний Масив і телефонували на номер 1580 на рахунок опалення в нашому будинку. На сьогоднішні опалення в квартирах немає. Просимо вас відреагувати на наше звернення і чекаємо тепла. Наперед вдячні жителі будинку». – пише тернополянка Олена

Та ж проблема турбує і Марію: «Чому на Київській, 3 досі не включили опалення?»

«Добрий день! На Лепкого, 6 кв.230 немає опалення. Звернення до ЖЕКу № 8 (ПП ” Благоустрій”) не дало результату. Коли міська влада буде карати ЖЕКи за незадовільну роботу? І коли, нарешті, мені включать опалення? Друге питання: для чого і для кого існує “гаряча лінія 1580”, якщо я дві доби не можу додзвонитись. Постійно відповідь: “напрямок перевантажений”. – не приховує свого обурення Любов.

«Доброго дня. Чому на Бр. Бойчуків, 15 не має опалення? Просимо вас відреагувати на наше звернення і чекаємо тепла. Адже оплачувати будемо з 10.10.16р. Чекаємо позитивного результату», – пише Ірина.

Але мерзнуть тернополяни не лише у квартирах. Оксана зауважує, що холодно і у садочках: «Доброго дня. В ДНЗ №30 по вул. Петлюри, 5 на Сонячному масиві досі холодно. Батареї то ледь теплі, то зовсім холодні. Дітки мерзнуть, особливо в спальні. Просимо вжити заходів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ