Тернополянка вийшла у фінал легендарного пісенного конкурсу

0
1527

zoryana-vovkТернополянка Зоряна Вовк – серед переможців відбіркового конкурсу фестивалю «Червона Рута». На цьому фестивалі вперше.

– За списком у моїй номінації “популярна музика” було десь більше 20 учасників, але з них ще кілька із Дніпра, які не приїхали. – розповідає Зоряна. – Співаки були сильні, видно що давно та інтенсивно готувалися. За перемогу треба було поборотися.  Голова журі Мирослав Мельник хотів почути різножанрові твори, а також пісні, де б він почув діапазон голосу.

Зоряна Вовк виконувала пісні зі свого репертуару. Співала також із вокальним тріо ТНЕУ “ЕЛЕГІЯ”.

– Співаю давно. – продовжує вона. –  Навіть голова журі сказав:” Це чути, що ти давно професійно співаєш. Подобається, що ти розумієш, про що співаєш. Чисто інтонуєш та відчуваєш музику”. Як на мене, конкурс досить престижний. Це легенда, яка випустила у світ українські легенди естради. Не знаю, що дасть перемога у конкурсі в моєму музичному житті. Але знаю точно, що це великий стимул для подальшої праці.

З переможців Тернопільщини ще мої земляки-бучачани рок-гурт “Ефект пам’яті” та “Веселі гудаки” (в резерві); гурт “Bugs bunny”, “Mr. Freeman” і ще хіп-хопер, але не пам’ятаю, як звати.

Завершальний етап фестивалю відбудеться у 2017 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ