На Тернопільщині розкажуть усю правду про свої міста і села

0
191

turyzmХто може розповісти про місто чи село краще, ніж його житель? Тому в управлінні туризму ОДА з нагоди професійного свята оголосили конкурс на кращу ідею промоції туристичної привабливості краю.

– У конкурсі можуть брати участь всі – фізичні, юридичні особи, незалежно від форм власності. – Говорить начальник управління Назар Яворський. – Молодь, незалежно від віку, навчальні заклади, заклади культури, тобто всі.

Переможців визначатимуть у 4 номінаціях: за кращі відеоролик (до 3 хвилин); фото; аудіоролик (до 3 хвилин);плакат.

Заявки прийматимуть з 3 жовтня до 1 грудня.

– Наші містечка заслуговують уваги. Туристи приїжджають на Тернопілля і хотілось би, щоб кожне було достойно представлене. – Розповідає один із організаторів, співробітник національного Заповідника «Замки Тернопілля» Тетяна Думська. – Наш заповідник проводить чимало таких цікавих проектів. Спочатку ми думали організувати його на місцевому рівні, але стало шкода ідеї і ми звернулися до управління туризму, нас підтримали і цей проект уже виріс.

Заявку на участь в конкурсі можна заповнити на сайті управління туризму облдержадміністрації. Оголосять результати в День Святого Миколая, який теж був мандрівником.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ