Провінція чи мегаполіс: яке місто вибрати для життя?

0
152

Одні цінують добре розвинену інфраструктуру та доступність розваг, інші – тишу та комфорт. Тому однозначно не можна сказати, яке місто відмінно підходить для проживання. Будь-якої миті можна зняти квартиру в Тернополі та почуватися відмінно в обласному центрі. Величезна кількість пропозицій представлена на OLX. Чи є різниця між великими та маленькими містами?

Ціна має значення

Найбільші міста країни, а також малі та середні регіональні міста діляться за цінами на житло. Різниця між так званими провінціями та мегаполісами навіть перевищує 150%. На остаточну вартість оренди впливають такі фактори:

  • інфраструктура;
  • наявність робочих місць поряд;
  • наявність вищих навчальних закладів;
  • стан висотного будинку.

Як правило, новобудови коштують дорожче і вони зводяться частіше саме в мегаполісах. Вартість оренди житла за місяць тут може починатися від 8000 грн (це буде скромний варіант). Водночас винайняти пристойну квартиру у провінційному місті можна лише за 2000-4000 грн.

Можливості

Чим комфортніше організовано простір навколо житлового будинку, тим вищою буде ціна оренди. Так, у містах, в яких є вищий навчальний заклад, квартири коштуватимуть дорожче. Сім’ям з маленькими дітьми, яким ще рано думати про навчання своїх дітей, можна розглядати варіанти проживання у містах без ВНЗ.

Для молодих сімей велике значення має наявність медичних та навчальних закладів поряд із будинком. При цьому важливо, щоб район був не лише спокійним, а й безпечним для дитини. У цьому плані провінція буде більш слушним варіантом.

Невеликі міста сьогодні також активно розвиваються. В них з’являються розважальні центри, різні гуртки для дітей, спортивні клуби. Тому вдасться організувати комфортне сімейне життя без проблем. А якщо потрібно буде переїхати в місто, завжди вдасться підібрати потрібний варіант на OLX. Пропозицій тут представлено дійсно багато як в маленьких, так і у великих містах.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ