Голова Тернопільської ОДА хоче кидатися помідорами

0
434

golovaЗ нагоди Всесвітнього дня туризму, який щорічно відзначаємо 27 вересня, нагородили працівників туристичної галузі області.

Грамоти і подарунки заслужили всі, адже роботи вистачає впродовж усього року – тільки закінчився туристичний сезон, як вже треба готуватися до його початку. А підсумки підбивають, зазвичай, у вересні, як після збору врожаю.

– От відсвяткуємо 27 вересня, а завтра знову до роботи, – зауважив начальник управління туризму ОДА Назар Яворський.

Вручив нагороди працівникам сфери туризму голова облдержадміністрації Степан Барна. Він наголосив на тому, як багато зробили за рік.

Торік, ми відзначали Свято Замку лише на трьох об’єктах, а цього року – вже на одинадцятьох! – сказав очільник області. – Наступного захопимо всі 34! Мені сподобався Фестиваль Кози, який відбувся цими вихідними у Козові. Ось так, на рівному місці, робиться найкраща промоція привабливості туристичних об’єктів краю. Треба, щоб наш туристичний сезон розпочинався не в травні у Збаражі, а вже 14 січня у Горошові!

Також Степан Барна зауважив, що йому дуже подобається ідея помідорового фестивалю в Іспанії «Томатіна».

– О! Я собі уявляю, які тонни помідорів викидають у Дністер. – продовжив голова. – Думаю, що треба на серпень організувати наш фестиваль «Заліщицька Томатіна». Тому креатив хай пре. Цього креативу я чекаю від вас і ще раз дякую вам всім, що ви долучаєтесь до розвитку туризму в області.

Після цих слів голова вручив грамоти і подарунки працівникам туристичної галузі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ