Зареєстрували петицію, перед якою блідне навіть спроба заборонити християнську етику у Тернополі

1
678

hreshchennyaПригадуєте скільки галасу наробила у Тернополі петиція про заборону викладання християнської етики у школах? Дискусія тоді розгорілася не на жарт. На одному з місцевих телеканалів навіть передачу присвятили цій темі. Але тернопільська петиція – це справжні іграшки у порівнянні з тією, що днями зареєстрували на сайті Президента України.

Сніжана Миколаївна Турута пропонує заборонити хрестити дітей до досягнення ними 18-річного віку.

«Прошу внести у закон заборону на хрещення неповнолітніх дітей та навязування їм віри в неусвідомленному віці у школах, так як це неприпустимо, щоб дітей попри їх волю “запихували” у те чи інше вірування, особливо коли є люди (батьки чи бабусі), які починають виступати за християнство, як за єдиний вибір як “правильний” та займаються хрещенням своїх дітей та онуків попри їх волю, бо їх вона не цікавить, так як вони знають, як “краще” буде для дитини чи суспільства. А так як сам Ісус хрестився у 30 років, то нехай люди не хрестять своїх дітей із самого народження і дадуть вибір самій дитині, адже це її вибір і її думка тут повинна бути, а не інших людей».

А ще колись у Тернополі пропонували авторам петиції проходити медичне обстеження у психіатра. Тоді така пропозиція здалася трішки дикою. Тепер виникає думка – може й справді варто?

1 коментар

  1. Це все не гумор? А автор не має бажання пройти обстеження у психіатра? У нас релігія відокремлена від держави, і якщо ви цього не розумієте, то мені шкода вас.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ