У школі на Тернопільщині провели науковий пікнік

0
228

pikniky-555У загальноосвітній школі с. Лозова Тернопільського району пройшов профорієнтаційний захід у рамках проекту “Scientific Fun – наукові пікніки в Україні”, організований громадською організацією ТОО ВМГО “Молодіжний центр працевлаштування”, за участю заступника директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександри Островської, директора міськрайонного центру зайнятості Анатолія Куриляка та фахівців цих центрів.

Захід організовано з метою популяризації науки простим, цікавим  і доступним способом. Кожен бажаючий мав можливість власноруч провести той чи інший експеримент в імпровізованій лабораторії.

Діти дізналися багато цікавого про надзвичайні властивості знайомих речовин. Присутні спостерігали за проявленням “невидимих” чорнил, за запуском у небо моделей літаків, які були виготовлені учасниками гуртка моделювання. Дехто спробував провести досліди з хімічними речовинами.

Фахівці служби зайнятості проводили профдіагностичне обстеження щодо схильності до певних типів трудової діяльності, знайомили із багатогранним світом професій, консультували з питань вибору фаху, організовували профорієнтаційні ігри, вікторини, конкурси. Школярі з цікавістю розгадувати кросворди та ребуси на професійну тематику, виконували творчі завдання.

Під час заходу Олександра Островська оголосила про початок конкурсу «Моя майбутня професія» та запропонувала до 1 листопада 2016 року передати в центр зайнятості найкращі малюнки для визначення переможця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ