Хто ходить на роботу замість народного депутата від Тернопільщини?

0
625

13462-1_largeУчора, нехай не все прогресивне людство, але принаймні частина українців святкували відкриття чергової сесії Верховної ради. Не оминули цю подію і мас-медіа Тернопільщини. Значна частина з них, і сайт pro.te.ua також, зауважили, що народні депутати, які представляють нашу область, як один з’явилися на засідання.

Не скажу, що за такий вчинок їм співали дифірамби, але трішки таки похвалили. Але…

Сьогодні на сторінці народного депутата Олега Барни у соціальній мережі Фейсбук з’явився цікавий запис. Олег Степанович повідомляє, що від учора перебуває у польському місті Криниця-Здруй на міжнародному економічному форумі разом з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Нашому землякові дуже припав до смаку виступ Володимира Борисовича.

« За прем’єра не соромно. Сказав чітко, зважено та влучно.» – зауважив Олег Степанович.

А сьогодні він і сам виступатиме з промовою на тему «Співпраця чи конфронтація між НАТО та Росією».

Приємно, звичайно, що нашого земляка слухатимуть кращі економісти якщо не світу, то Європи і що він так тонко розуміється на перипетіях співпраці НАТО і Росії. Але тут знову виникає але…

Як Олег Барна може виступати на форумі, якщо згідно з результатами реєстрації він і вчора, і сьогодні перебуває у залі Верховної ради? Це як розуміти, шановні? Карточка нашого земляка ходить на роботу без нього? Чи він комусь її передав, щоб той відмічався на робочому місці? Адже голова Верховної ради давно погрожує карати прогульників позбавленням зарплати. А так Олег Степанович вбиває двох зайців – і на форумі у Польщі виступає, і зарплатня капає. От тільки наскільки це законно?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ