Чи не заважає Інтернет працювати тернопільським чиновникам?

0
183

14141866_147808575665254_7976399997346181033_nНа сторінці освітньо-аналітичного центру розвитку громад у соціальній мережі Фейсбук опублікована інформація про те, як у серпні окремі тернопільські чиновники «просували» себе з допомогою Інтернету.

Якщо тебе немає в Інтернеті – тебе не існує. Відома приказка, особливо актуальна для політиків.

Експерти “Освітньо-аналітичного центру розвитку громад” у серпні проаналізували on-line активність міського голови Тернополя Сергія Надала, голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та голови ТОДА Степана Барни.

Вивчали офіційні сайти органів влади та місцевого самоврядування на предмет кількості новин, активності (кількість власних постів) у соціальній мережі Facebook та кількості згадувань в мережі Інтернет завдяки складному пошуку google.

Найбільше новин у серпні продукувала прес-служба голови ОДА Степана Барни – 151 новина. Така кількість досягнута ще й тому, що висвітлюється активність не лише керівництва ОДА, але й належно висвітлюється робота відділів та управлінь. Найменше новин, незважаючи на святкування Дня міста, розміщено на сайті Тернопільської міської ради.

За власними постами у соціальній мережі Facebook паритет між Сергієм Надалом та Степаном Барною – по 49 постів. Проте, варто відмітити, що сторінка голови ОДА виглядає привабливішою завдяки розміщенню на ній новин інших користувачів із відміченням Степана Степановича. Аутсайдером в соцмережі із 33-ма постами є Віктор Овчарук.

Абсолютним лідером за згадками в Інтернеті у серпні є міський голова Тернополя Сергій Надал з показником 4230, що у 13 разів більше, ніж у Віктора Овчарука – 307 згадок, та на 1750 більше, ніж у Степана Барни, з показником 2 480 згадок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ