Директор школи з Тернопільщини пішов у партизани

0
647

6Протягом 10 днів учасники антитерорестичної операції з Тернопільщини проходитимуть навчальні збори резервістів у військових частинах волинської і Львівської областей. Там їх чекає прискорений курс з набуття необхідних військових навичок.

Проводжав резервістів голова тернопільської ОДА Степан Барна. Він і виступив з напутнім словом.

– Сьогодні в Україні створюється якісно нова армія. – наголосив керівник області. – Ми беремо приклад із сусідніх Прибалтійських країн, а також Ізраїлю і Швейцарії. Саме тому навчання резервістів стануть постійними. Кожного учасника зборів забезпечують повним соціальним пакетом – проживання і харчування, а також подвійна заробітну плату. Адже протягом цих 10 днів зарплатню резервісти отримають і за місцем постійної роботи, і ще держава компенсує ці 10 днів.

Зі свого боку голова обласної ради Віктор Овчарук побажав резервістам удачі і Божого благословення. Віктор Вікторович звернув увагу, що сьогодні на військові полігони відбувають юрист виконавчого апарату обласної ради Володимир Лукащук та депутат обласної ради, директор школи із Заліщиків Орест Винницький.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ