Коли вивітриться шансон з голів тернополян?

2
301

шансонПісня “Владімірскій централ” звучала з телефону одного із пасажирів. На вигляд 30-35 річний чоловік підняв слухавку і сказав: “Так, сонечко?”. Окремі пасажири усміхнулися. Дехто зачекав, коли чоловік закінчить розмову і запитав, навіщо той поставив на дзвінок російський шансон.

– Бо я – Володя, – відповів любитель шансону.

Така відповідь не задовольнила запитувача. Ним був 50-річний тернополянин Олег Іщенко.

– На сході війна, а тут – війна інформаційна, – сказав пан Олег, – нам нав’язують все російське. Навіщо добровільно робити неправильний вибір?

Володя промовчав, але відійшов подалі від докучливого патріота.

Психологи пояснюють, що не всі розуміють, чому не варто слухати шансон. Дехто навіть не вдумується у слова пісень, які звучать – просто подобається мелодія. А варто, передусім, дізнатися більше про виконавця.

Нагадаємо, у Тернополі підписали петицію, згідно з якою “у громадському транспорті, закладах харчування, розважальних центрах та інших громадських місцях Тернополя заборонено звучання російської музики, виконавці якої своїми діями створюють загрозу національній безпеці України.”

А як щодо шансону у наших головах?

Воксана Шварц

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ви що повн1стю с1льськ1 тупаки? Яке ви маете право керувати мною яку мен1 музику ставити на телефон??? По-моему в кра1н1 назначена свобода слова 1 демократ1я. Я вас так скерую. що мама не вп1знае. не патр1оти ви. а 1д1оти. У вас у двор1 ваш1 ж сус1ди стр1ляють 1з п1столета у д1тей. а вас дуже турбуе мелод1я чужого моб1льника. Я. будучи на м1сц1 того громадянина. якби за1хала вам в вухо, щоб прийшлося шви накладати. щоб не л1зли у чуж1 справи 1 у чужу душу. Патр1оти долбан1. У вас п1д носом державу розкрали 1 продовжують. а вас метол11 чужого моб1льного ц1кавлять.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ