Коли у тернопільських дітей буде хоч щось “по-новому”?

0
203

IMG_4776Є у Тернополі вулиця імені гетьмана Сагайдачного. А на вулиці тій – офіс Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Симпатична будівля, у якій колись було дитяче кафе. Так розумію, що зараз офісів цього «бепепе» вистачає по всій Україні. Чи не у кожному місті, селі, селищі і містечку. Але це так – ліричний відступ.

Чомусь у цьому місці пригадалося, як добрий десяток років тому Петро Олексійович, тоді ще просто бізнесмен балотувався до Верховної Ради. І у файному місті, а саме у парку імені Тараса Шевченка з’явився дитячий майданчик. Гарний такий. Він і донині там є. І донині там написано, що відкрили його за підтримки корпорації «Рошен».

До чого я оце все наговорив? Просто поруч з офісом «Солідарності» по вулиці Сагайдачного також є маленький дитячий майданчик. Тільки його зовнішній вигляд ох як відрізняється від того, що у парку. Так – тернопільські вандали ще ті варвари. І біля кожної гойдали сторожа не поставиш. Але мова про інше. Чому б місцевим «порошенківцям» не організувати якийсь суботник. Ну хоча б на честь «Дня чоколяди», якщо такий існує. Взяти кілька дошок, молоток, цвяхи, пензлик, трохи фарби і з іменем свого партійного лідера на вустах цю гірку трішечки полагодити.

А то на офісі висить гасло: «Жити по-новому». А зовсім поруч все виглядає так по-старому.

Може після такого героїчного вчинку у людській пам’яті залишиться приємний спогад про «Солідарність» Петра Олексійовича?

Марко КЛЕВЕЦЬ

IMG_4778

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ