Тернопільські ура-патріоти знову відзначилися

0
259
Юрій-Богдан Шухевич
Юрій-Богдан Шухевич

Сьогодні на пленарному засіданні Верховна Рада не підтримала запит Юрія-Богдана Шухевича до Президента України стосовно зняття грифу “опублікуванню не підлягає” та скасування усіх засекречених нормативно-правових актів Президента України, якими встановлені незаконні пенсійні привілеї для колишніх народних депутатів УРСР і СРСР, колишніх перших секретарів обкомів Компартії України тощо та членів їх сімей, котрим обчислюють пенсії, виходячи з посадового окладу міністра Кабінету Міністрів України.

За проголосувало всього 65 нардепів.

Цікаво, що «Блок Петра Порошенка», маючи у сесійній залі 142 «штики», віддав за цей запит лише 24 голоси. Що і не дуже дивно. Адже сьогоднішній генпрокурор, а ще донедавна голова цієї фракції у парламенті – син колишнього першого секретаря Рівненського обкому КПРС.

Але навіщо кивати на колишніх, якщо є сьогоднішні. З нардепів, які представляють Тернопільщину, лише Роман Заставний натиснув кнопку «за».

Микола Люшняк, Ігор Побер, Олег Барна, Михайло Головко, Тарас Пастух і Тарас Юрик – участі у голосуванні не брали.

Навіть, якби вони натисли кнопки «за», на долю цього запиту це б суттєво не вплинуло. Але тут мова трошки про інше. Ймовірно, що цими днями усі вони будуть на прощі у Зарваниці. У вишиванках. Хреститимуться, молитимуться і розповідатимуть про патріотизм. А може таки вже час починати доводити свій патріотизм справами?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ