Дочка відомого композитора поділилася думкою про депутатські зарплати

0
427

251903_399046986810283_115304800_nДочка відомого композитора Миколи Мозгового Олена у соціальній мережі Фейсбук висловила своє бачення підняття зарплат народним депутатам України:

«Хотіла не писати вже на тему зарплат, але якесь мурло з екрану почав розказувати, що це для подолання корупції в парламенті…
Що ти, мудень, зробив в своєму житті такого важливого та корисного, щоб отримувати від держави таку зарплату і всі ті привілегії, які ти отримуєш?!
Ніяк не можу зрозуміти, чому, наприклад, моя тітка, яка провчилася 7 років в медінституті, потім інтернатура, 5 років дільничним педіатром, як савраска в мороз та спеку відбігала, сама написала та захистила кандидатську, потім докторську при цьому працюючи, і там і сям, щоб заробити додаткову гривню. Зараз вона завкафедри, професор… її зарплата 3800 гривень, плюс стаж, ще там щось і максимум виходить 5000 тисяч! Хабарів не бере, вважає це принизливим та огидним.
А тепер, курва, розкажіть мені щось про необхідність підвищення зарплати депутатам.

Я вже не кажу зараз про пенсіонерів, інвалідів та інших незахищених верств населення, які б мали називатися і по факту бути найзахищенішими».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ