Тернопільського нардепа шокували великі пенсії українців

2
778

zastavnyi-roman0632Якщо людина отримує пенсію, більш ніж у 10 тисяч гривень, вона апріорі порушувала закон, – до такого висновку прийшов народний депутат від Тернополя Роман Заставний.

Роман Йосипович вважає, що люди, які отримують велику пенсію обікрали державу. Будучи держслужбовцями, вони нараховували собі по 10 посадових окладів, велетенські премії і таким чином обдирали державу.

Нардеп від «Народного фронту» прийшов до висновку, що на часі внести зміни у пенсійне законодавство і почати оподатковувати пенсії, які вищі за 10 тисяч 740 гривень. Причому з великих пенсій знімати не менше 80 відсотків.

Тільки таким чином можна відновити в країні справедливість. Бо коли людина, відпрацювавши 30-50 років, отримує 1500 гривень пенсії, то це дуже несправедливо, – підсумував Роман Йосипович.

Ще кілька днів тому така ініціатива сприймалася б на «ура». Сьогодні ж усі чудово розуміють, що це банальна спроба «перевести стрілки». Тому, що величезну дірку у пенсійному забезпеченні можна залатати не новим податком на пенсії, а якщо усі наші чиновники також почнуть справно платити податки. Простий підрахунок показує, що якби при всіх прибутках, які вони вказали у своїх деклараціях, вони сплатили податки, сьогодні б не порушували питання мізерних пенсій і зарплат.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ