Мобільні шахраї ошукалися, ошукуючи пенсіонерку з Тернопільщини

0
420

мобільні шахраї20 гривень нізвідки прийшли на телефон 70-річній пенсіонерці з Чортківського району. Жінка зраділа, коли побачила повідомлення про це, бо не мала коштів на рахунку. Подумала, що гроші їй переслав син. Але через кілька хвилин після поповнення до неї зателефонували з невідомого номера.

– Якась жінка російською мовою сказала, що помилково кинула мені гроші. – розповідає пані Люба. – Пересилала їх своїй мамі і помилилася номером. Просила повернути, говорила, що мама старенька і їй дуже потрібні гроші на рахунку. Але я знаю лише як телефонувати і читати повідомлення. Ні відправити  «СМСку», ні тим більше переслати гроші – не вмію. Пояснила їй. Потім вона ще дзвонила, щоб я віддала ті 20 гривень. Мусіла пояснювати, що не знаю, як це зробити.

До пані Люби протягом дня невідома жінка телефонували ще кілька разів з проханням повернути кошти. А коли через якийсь час вона сама вирішила побалакати з кимсь із рідних по телефону – не змогла. Грошей на рахунку не було. Хоча повідомлення про поповнення 20 гривень свідчило про протилежне.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ