Честь і хвала тернопільським нардепам!

0
174

онищенко-на-конеСьогодні народні депутати України повернулися на свої робочі місця до залу засідань Верховної ради. До честі народних обранців, які представляють Тернопільщину, на ранковому засіданні зареєструвалися всі як один. Тим більше, що уже під час розгляду першого ж резонансного питання – про позбавлення депутатської недоторканості і надання дозволу на арешт народного депутата Олександра Онищенка, усі наші натиснули кнопку «за».

Олександр Романович Онищенко (уроджений Кадиров) з тих людей, яким при попередній владі жилося не те щоб добре, а дуже добре. Так, що він навіть дозволив собі брати участь в Олімпійських іграх у кінному спорті. Хоча особливої звитяги там не здобув. А ось у кримінальному відношенні справи йшли краще. Настільки, що прокуратура тепер проти нього відкрила ледь не з десяток проваджень.

Якщо наші компетентні органи проявлять таку ж принциповість у розслідуванні цих справ, як проявили тернопільські нардепи під час голосування, то Онищенко ще не скоро буде «на коні».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ