То яма, то канава або якими дорогами їздять українські чиновники

0
149

iz__com__ua_650x410Спека. Лікарі у таку погоду рекомендують чимось прикривати голову. Але у більшості вітчизняних політиків слово «панама» асоціюється не з головним убором, а з офшорами, де можна сховати гроші. Ось і пече сонечко у тім’ячко, і плутаються думки, і кажуть політики речі, у які важко повірити.

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон заявив, що дрібний ямковий ремонт на дорогах країни, у якій йому випала честь бути віце-прем’єром і ще й до того міністром, практично завершений. Практично – це десь відсотків на 95-96. Точною цифрою чиновник не володіє. Тому що коли добираєшся автостопом з Кончі-Заспи до урядового кварталу, ямковість у вічі не кидається і виникає відчуття, що виконана вона на всі 120 відсотків.

А якщо проїхатися будь-якою іншою дорогою Вітчизни, навпаки, у вічі кидається відсутність асфальту і наявність ямковості. Бо дороги нашої країни на 95-96 відсотків складаються з ямок, поміж якими інколи трапляється дивом вцілілий асфальт.

Високопоставлений чиновник, успішно вирішивши проблему ямковості, взявся за середній поточний ремонт доріг. І взагалі, він і ще кілька таких, як він, вважають, що дороги є пріоритетним питання сьогоднішнього уряду, нагадуючи, що у часи прем’єрства Яценюка на їх ремонт виділили багато мільярдів доларів. Сьогоднішні урядовці вирішили не ловити гав і виділили ще більше. Таким чином гроші кудись пішли, дороги практично відремонтовані, а ямки, як були, так і залишилися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ