Чи отримають тернополяни дешеві іномарки?

0
154

im578x383-avto-hit_autobild.byЦіна на імпортні автомобілі значно знизиться – до такої думки прийшли тисячі українців, довідавшись, що Петро Олексійович Порошенко врешті-решт підписав Закон “Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів”. Багато хто зрадів: «Відтепер більше не буду їздити на дачу маршруткою чи дизельним поїздом, куплю собі дешеву іномарочку, буду возити на ній картопельку, бурячки і капусточку».

Закон і справді підписаний, але чи варто уже радіти? Він все ще не з’явився на офіційному сайті Президента і не оприлюднений у газеті «Урядовий кур’єр». Лише після того будь-який закон вступає у дію.

Коли прийняли зміни до Закону про прокуратуру, що давав Юрію Луценку, який не мав ні відповідної освіти, ні належного виховання, стати Генеральним прокурором, його надрукували через 15 хвилин після того, як депутати натисли кнопки «за». А тут дивна пауза. Чому так?

Справа у тому, що під час підписання Закону Петро Олексійович поставив перед його авторами умову – у четвер, 7 липня, депутати повинні внести у нього деякі зміни, які захистять і державу, і споживачів.

Про які саме зміни йдеться, наразі не відомо. Крім того, знаючи як тяжко працюють наші нардепи, ніхто не дасть гарантії, що до цього Закону взагалі дійдуть руки. Тому виходить, що закон ніби і є, і він навіть підписаний першою особою держави, і водночас його ще нема.

Не варто радіти передчасно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ