Що насправді обурює тернопільських «порошенківців»?

0
139

Тарас ЮрикУ Тернопільській організації БПП «Солідарність» обурилися. І навіть місцями занепокоїлися. А народний депутат від цієї політичної сили Тарас Юрик звернувся до СБУ і Національної поліції з вимогою з’ясувати, що то за такий форум підприємців відбудеться у файному місті. Не до вподоби Тарасу Зіновійовичу, що організовує цей форум партія «Успішна країна», яку очолює колишній міністр доходів часів Януковича Олександр Клименко. На думку депутата, такі особи сьогодні мають думати над своєю негідною поведінкою у в’язницях, а не їздити по Україні.

Взагалі-то, хто має сидіти на нарах, у цивілізованих країнах вирішує суд, а не депутати, навіть якщо вони представляють провладні фракції. Це по-перше. А по-друге, чому той Клименко і ще багато таких так і не потрапили на судове засідання? Чому БПП і їх партнери з коаліції із Народного фронту, маючи більшість у парламенті і свого генерального прокурора, так і не спромоглися за два роки довести до пуття жодної справи проти «паперєдніків»?

І ще таке запитання. Насправді «Солідарність» так перейнялася цією ситуацією через Клименка чи через одне з гасел форуму: «Платити податки мають всі або ніхто»? Бо у нашій країні поки що податки сплачують лише обрані. А найрозумніші відкривають рахунки в офшорах і живуть у своє задоволення.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ