Сьогодні святкує «улюблений» чиновник тернопільських депутатів

0
213

БесагаБули часи, коли усілякі сатрапи і диктатори, архітекторів, яким вдалося створити шедевр, позбавляли життя. Щоб ті не збудували чогось схожого або й кращого для когось іншого.

Тернопільський диктатор Сергій Віталійович Надал свого архітектора береже, як зіницю ока. Не тому що він геніальний зодчий. Тут якраз усе навпаки. Діяльність Василя Йосиповича Бесаги часто викликає нарікання не лише пересічних тернополян, а й багатьох депутатів міської ради.

Ті, свого часу, навіть спробували поставити хрест на кар’єрі «придворного» архітектора Надала. Але Сергій Віталійович розіграв тонку партію і для позачергової сесії, на якій мали розглядати питання звільнення Бесаги – обрав досить незручний день. Депутати «бунтівники» постали перед вибором – перейнятися проблемами міста чи поласувати ковбасою і шинкою. Шлунок переміг.

А Василь Йосипович спокійно продовжує трудитися на благо. Ось тільки на благо кому – зрозуміти важко.

У його трудовій біографії є ще один цікавий факт. Заповнюючи декларацію про доходи, він вніс туди просто фантастичну суму. Тернополяни жартували, що нарешті у міській раді з’явився чесний чиновник, який показує фактично отримані гроші, а не лише відмічені у зарплатній відомості.

Як би там не було, а сьогодні у День архітектури України, хочеться привітати Василя Йосиповича. І як сказав цього дня Сергій Віталійович Надал: «У цей день хочу побажати Вам творчої наснаги, якісних та креативних проектів». Приєднуюся.

Ще Сергій Віталійович бажав Василю Йосиповичу «достатку і благополуччя», але, здається у людини, яка вписує в декларацію більше 5 мільйонів доларів прибутку, з цим і так все гаразд.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ