Типовий “тіпочок” з фінансової секти

0
256

Наталка ФедорцівМимоволі стала свідком чудесного. Типовий “тіпочок” – і за виразом обличчя, і за стилем (кєпчонка, верх від спортивного костюма, в’єтнамки на ногах) – спльовуючи сємки, вербував телефоном якусь Марійку у фінансову секту.

Вочевидь, добігали кінця ті години, коли жертва ще на гачку, бо був дуже переконливим і, судячи з коротких пауз, не давав Марійці і слова сказати. Шпарив, як по писаному, і про потенціал, і про перспективи, про рости над собою і змінювати оточення.., і чиясь мама всього другий раз прийшла, а вже щось виграла…

“Ти ж мене бачила”, – це вже було трохи смішно. Чесне слово, якби стояв за спиною, подумала б, що, принаймні, в костюмі.  Такому блискучому, і з пластиковою папочкою – є такі сектанти, це вже, напевне, трохи вища каста.

“Шура, вы глупеете на глазах”,  – думаєш собі класичне про давнього знайомого, який тебе (і ще багатьох, підозрюю, старих знайомих, далеких родичів, однокласників, з якими ні разу після школи не зустрічався…) раптом вишпортав з минулого “випити кави”, щоб завербувати у піраміду. Була людина як людина, а тут перед тобою – зомбі.
А ось таким “тіпочкам” це, вочевидь, на користь. Кругозір, лексикон і все таке…

Наталка ФЕДОРЦІВ, журналіст

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ