Скільки українців можуть стати жертвами нової фінансової піраміди?

0
3411

Ще донедавна українців активно запрошували вкладати гроші у проект B2B Jewelery.

Компанія обіцяла доволі хороші прибутки усім, хто довірить їй свої кошти. Мова йшла про 8 відсотків в тиждень, або 400 річних. Засновник проекту Микола Гонта запевняє, що B2B Jewelery має до 100 магазинів в Україні, Росії і Казахстані. А також ювілейний завод у Вінницькій області. Усього ніби то вже є 500 тисяч вкладників, які витратили на проект майже 250 мільйонів доларів.

В кінці березня Микола Гонта заявив, що у зв’язку з карантином припиняються усі фінансові виплати. Але як тільки карантин закінчиться, магазини знову запрацюють і вкладники почнуть отримувати прибутки.

А на початку березня з’явилося відео як з ювелірних магазинів B2B Jewelery вивозять гроші у поліетиленових мішках.

На діяльність цієї компанії нарешті звернула увагу і Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Там повідомили, що B2B Jewelery має всі ознаки фінансової піраміди і несе соціальну небезпеку. Про це уже повідомили правоохоронні органи.

У Генпрокуратурі і Податковій службі повідомили, що співвласників B2B Jewelery підозрюють в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, а також у відмиванні грошей через фіктивний благодійний фонд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ