Чи здешевшають ліки у тернопільських аптеках?

0
168

АптекаДокументи, які мають вирішити проблему імпортних ліків протягом десяти днів внесе на розгляд Кабінету Міністрів в. о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

Таке доручення дав йому Президент України. Сам Петро Олексійович вважає, що після такого кроку не лише імпортні медпрепарати, а й їх вітчизняні аналоги мають подешевшати. Тому що донедавна значну частину вартості закордонних ліків складала корупційна складова. Тепер же ціна на них має впасти рівно на стільки, скільки хабарів залишалося у кишенях певних чиновників. Хто саме і що саме отримував, Президент не уточнив. Зате наголосив, що на прийняття відповідного закону, який він підписав минулого тижня, пішов майже рік. Хоча прийняти його хотіли і сам Петро Олексійович, і Кабінет Міністрів, і народні депутати. Але якось  все не доходили руки. І ось, нарешті, сталося.

Відтепер дешевшими мають стати не лише імпортні ліки, а й вітчизняні. Тому що українському виробникові, щоб втриматися на ринку,  доведеться знижувати ціну. Принаймні сам Президент у це свято вірить. А ви?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ