Сергій Надал: Мерія Тернополя компенсує малому та середньому бізнесу 50% від суми вартості генераторів

0
19

На засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради затверджено Положення про фінансову підтримку малого та середнього підприємництва, яким передбачено часткове відшкодування вартості придбання генераторів суб’єктам малого та середнього підприємництва.

Хто має право на компенсацію

Компенсацію зможуть отримати суб’єкти господарської діяльності, які фактично здійснюють діяльність на території Тернополя та населених пунктів, що приєдналися до Тернопільської громади.

Як вираховується сума компенсації

Часткове відшкодування вартості придбання генераторів буде надаватися суб’єктам господарювання окремо на кожен об’єкт здійснення діяльності у розмірі, що не перевищує 50% вартості генератора, але не більше 30 тис. грн. Обладнання має бути закуплене після 24 лютого 2022 року та номінальною потужністю від 3 кВт включно.

Хто має право на отримання компенсації

– Юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які зареєстровані, здійснюють діяльність на території Тернопільської міської територіальної громади та сплачують податки до бюджету громади.

– Представниками малого та середнього підприємництва, згідно з положеннями Господарського кодексу України, окрім тих, діяльність яких пов’язана із виробництвом та реалізацією підакцизних товарів та грального бізнесу.

– Підприємці забезпечують робочими місцями не менше 3 осіб.

– Не перебувають у стані ліквідації, реорганізації, банкрутства.

– Підприємці, у яких відсутня заборгованість щодо сплати податків і зборів перед бюджетами всіх рівнів, а також відсутня заборгованість із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Які документи треба подати

  • Заяву на отримання часткового відшкодування вартості придбаного генератора;
  • Копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання обладнання та здійснення оплати за наданий товар);
  • Копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера (або інше заводське маркування);
  • Копія витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • Фотофіксація обладнання.

Нагадаємо

Ще у листопаді 2022 року міська рада Тернополя прийняла рішення компенсувати половину вартості генераторів для потреб енергозабезпечення багатоповерхових житлових будинків. Відшкодування надається ОСББ або управителям будинків, які висловили відповідне бажання і подали необхідні документи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ