Тернополянка Зоряна Замкова зворушила мережу оригінальним резюме

0
156
Тернопільська письменниця Зоряна Замкова залишилася без роботи. У соцмережах опублікувала резюме, яке поширюють зворушені користувачі. 
Вперше пишу резюме.
Ну ось, 22 роки роботи у Фонді соціального страхування завершуються. Це наче прожила маленьке життя в організації від початку її створення (навіть активно долучаючись до того створення на теренах області) і до моменту, коли вже фсьо, close the door…
Та я не тільки качала прес в тренажерному залі, а й за останніх 8300 робочих годин «прокачувала» свої навички роботи в професійній журналістиці, зокрема, роботі з інформацією (пресслужба). І, незважаючи на зрілий стаж цієї роботи, досі(!) хочу створювати і творити. При чому, щось цікаве і корисне не лише для себе, а й для фірми, організації, установи, якій пригодяться мої творчі здібності. А їх у мене чимало.
Вмію писати. Спочатку писала всюди: на стінах, у зошитах і університетських конспектах. Згодом, аж досі – на шпальтах газет та інших інформаційних просторах. Не лише тексти, статті живою мовою, а й виступи, сценарії, моніторинги, пресрелізи та іншу необхідну продукцію для масмедіа. Навіть книжки (їх у мене 5). Бо у «позаурочний» час мережила поезію та малу прозу, членкиня Національної спілки письменників України. Подаю матеріал небуденно, зможу зацікавити читача.
Вмію спілкуватись з людьми, хоч у повсякденні небагатослівна (от як щастить деяким чоловікам!), брати інтерв’ю, адже в моїй трудовій діяльності була робота в редакції газети, працювала з телеканалами над тематичними програмами. У співавторстві видала мотиваційну книгу нарисів про людей, сильних духом, осіб з інвалідністю “Виклик долі”.
Хочу працювати офіційно, з вихідними днями. Прохання не витрачати свій та мій час представникам сіткового маркетингу та тих, хто перебуває в постійному пошуку кріпаків. Вмію організовувати свій робочий час, комунікацію, не потребую підстьобування, адже відповідальна і працюю на совість. Вчитись новому для мене завжди цікаво (поки що застопорилось вивчення іноземної мови, але це я ще надолужу). Пам’ятаю, що казав Генрі Форд: «Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років, – а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим…» І як жінці не прислухатись до порад про збереження молодості?
Впевнена користувачка КП, освою потрібні програми, вмію вичитати, зверстати не тільки текст, а й книжку, оформити неординарне вітання, організувати захід. Як казала моя бабця, аби руки і охота – буде зроблена робота. Можу активно, якісно та нетривіально вести сторінки в соціальних мережах (маю власний досвід). Присутнє почуття гумору і такту. Помірковано не пхаю носа не в свої справи, але коли постійно ставатимуть на ногу, можу сказати: нога, на якій ви стоїте – моя…
Глибинно люблю Україну, її людей (часто це взаємно), особливо Тернопіль, тому наразі не шукаю куска хліба, можливо й більшого, по світах. Хочу прислужитися в ці важкі часи тут, допомагаючи на різних ділянках. І разом зі всіма громадянами України відсвяткувати Перемогу.
Мотивуюсь людським ставленням, такими ж принципами і рівнем заробітної плати.
Розумію, що резюме вийшло задовгим, але прагнула прописати частинку того, що зараз відчуваю, потребую і можу. А ще час від часу треба себе хвалити, бо, як казав один знайомий мудрий чоловік, як сам себе не похвалиш, то ходиш весь день, як обпльований)))))
Фортуна час від часу стукає в двері кожної людини, тому я нагострила вуха і прислухаюся. Починаю пошуки своєї найкращої роботи. Якщо ви хочете запропонувати її мені, то швиденько пишіть чи телефонуйте в месенжер, інакше я вимушена буду сидіти вдома без грошей і не зможу донатити на ЗСУ…
Програма бонус-плюс:
🔥Можу сплести светра чи вишити сорочку майбутньому шефу(шефині)))) , бо багацько літ плету та вишиваю ексклюзивні речі, в т.ч. представляла свої моделі у глянцях. (Правда, тепер більше плету шкарпетки хлопцям на передову та в госпіталі).
🔥Вмію знайти необхідне, вчасно організувати(сь). Урок, який я винесла з власного досвіду: той, хто часто використовує слово «завтра»- втратить сьогодні.
🔥Можу провести майстер клас з позитивного погляду на світ з бокалом «Кіндзмараулі»;
🔥Можу зробити з вашої фірми квітучу оазу, бо кохаюся у кімнатних рослинах;
🔥Можу професійно читати вірші навіть без табуретки, малювати, танцювати і співати вмію, але роблю це лише для власного задоволення.
Навіть якщо у вас немає вакантного робочого місця для мене, але ви дочитали це жартівливе резюме, можливо, вам потрапило на очі щось необхідне душі. Якісь потрібні слова у потрібному місці і це підняло ваш настрій – я щаслива. Пригощайтесь…
P.S. Репост вітається, класичне резюме надаю за запитом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ