Приватна Клініка Біляка

0
49

Історія створення медичного закладу

Приватна клініка в Ужгороді була створена у 1992 році Заслуженим лікарем України та кандидатом медичних наук Степаном Томовичем Біляком. Він першим на теренах незалежної української держави почав виконувати операції лапароскопічним шляхом. Ця технологія дозволяє проводити складні оперативні втручання без великих розрізів, лише через маленькі проколи на тілі.

Для реалізації ідеї лікування гінекологічних, урологічних, онкологічних та інших патологій за лапароскопічною технологією було закуплене інноваційне обладнання американського виробництва «Страйкер». Спеціалісти медичного закладу пройшли стажування у найкращих клініках Європи та США, постійно вдосконалюють свої професійні навички, приймають участь у міжнародних медичних форумах та конференціях.

Напрями діяльності клініки

У Клініці Біляка здійснюється лікування хвороб різноманітних органів та систем організму людини. Основні напрямки діяльності медичного закладу можна розділити на наступні категорії:

  • хірургія – оперативні втручання з лапароскопічного видалення жовчного міхура, апендиксу, кісти печінки, пластика пупкових та пахових гриж;
  • урологія – видалення нирки, простати, наднирників та патологічних утворень в органах сечовивідної системи, лазерне дроблення каменів у нирках;
  • гінекологія – видалення міоми та кісти матки, лікування інших хвороб, що вражають репродуктивні жіночі органи зі збереженням можливості зачаття дитини;
  • онкологія – хірургічні втручання з метою видалення злоякісних утворень нирок, сечового міхура, кишківника, яєчників та інших органів.

Спеціалісти Клініки Біляка індивідуально підбирають тактику лікування для кожного пацієнта. Важливо своєчасно звертатись до лікарів при виявленні симптомів, адже це дозволить провести лікування щадними методами. Пріоритет віддається використанню операційних методик зі збереженням функціональності внутрішніх органів. Лише у крайніх випадках, коли життя пацієнта під загрозою, приймається рішення про резекцію (повне видалення) органів.

Переваги лікування у клініці

Звернення до спеціалістів Клініки Біляка дозволяє отримати наступні переваги:

  1. оперативне лікування з мінімальним ризиком ускладнень;
  2. мінімальна втрата крові при операції, тому що вона не передбачає великих розтинів тіла;
  3. швидке післяопераційне відновлення;
  4. відсутність на тілі не естетичних шрамів та рубців;
  5. чітке прописування програми реабілітації.

У Клініці Біляка реалізовані передові світові стандарти лікування, тому пацієнти отримують шанс на відновлення повноцінного життя навіть при серйозних патологіях. Слід пам’ятати, що жодна хвороба не є вироком, якщо грамотно підійти до боротьби з нею.

Джерело: bilyak.com.ua.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ