Прокуратура Тернополя повідомила про підозру колишньому поліцейському, який утримував у підвалі і допитував чоловіка

0
160

Проводив допити, незаконно утримував у підвалі громадянина України – експоліцейському, що служив у підрозділі «ЛНР», повідомлено про підозру 

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру щодо участі у діяльності терористичної організації жителю Луганщини, працівнику так званого Міністерства держбезпеки «ЛНР» (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Розслідуванням встановлено, що луганчанин, навесні 2016 року, маючи досвід служби в органах внутрішніх справ України, вступив до складу терористичної організації «ЛНР», ставши оперативним співробітником одного з незаконних підрозділів «МДБ ЛНР».

Упродовж 2016-2018 років експоліцейський незаконно переслідував людей за невиконання ними вимог учасників терористичної організації, здійснював вилучення майна, виклики та затримання громадян, інші заходи з метою протидії українським органам державної і виконавчої влади, правоохоронним органам і Збройним Силам України.

У вересні 2018 року підозрюваний незаконно утримував в одному з підвалів будівлі «МДБ ЛНР» громадянина України, проводив його допити та інших осіб для отримання інформації щодо соціальних процесів та діяльності Збройних Сил України на підконтрольній території.

Розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі  Управління Служби безпеки України в області.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ