Кілька досить неприємних хвилин пережили вчора мешканці багатоповерхівки, що на вулиці 15 квітня в обласному центрі.
О 9 годині ранку з підвального приміщення потягнуло димом. Люди одразу викликали пожежників. І вже за 20 хвилин вогонь зупинили, а ще через 5 повністю ліквідували.
Гасив пожежу загін спеціального призначення у складі 4 чоловік. Також застосували автодрабину.
З’ясувалося, що багато диму наробили речі побутового вжитку, які зберігалися у підвалі. Причину пожежі встановлюють.








































