Тернопільські чиновники зітхнули з полегшенням – е-декларування переноситься

0
241

143862Як не просив у своєму відкритому зверненні сам Президент України Петро Порошенко вчасно запустити систему електронного декларування, знайшлися у державі сили, які все-таки вирішили трішки перенести її запуск.

Леонід Євдоченко, керівник Держспецзв’язку запевняє, що система ще просто не готова до роботи, що у ній надто багато недоліків. Причому в їх наявності він звинуватив розробника програми. Водночас керівник компанії, яка розробляла програмне забезпечення, заявив, що жодних проблем насправді не існує: «це адекватна система, яка пройшла належну перевірку».

Коли саме тепер систему електронного декларування запустять, Євдоченко не повідомив.

Варто зауважити, що на її функціонуванні наполягає Євросоюз. Там ледь не прямим текстом натякнули – нема декларування, нема безвізового режиму. Підтримав «європейців» і МВФ, наголосивши, що черговий транш кредиту відкладають на той же термін, на який і запуск системи.

А ось чиновники усіх рівнів можуть зітхнути з полегшенням. Тепер їм не варто поспішати оприлюднювати усе непосильною працею майно. Така відстрочка дасть змогу щось і приховати, переписавши «зароблене» на родичів чи знайомих.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ