Декларації українських чиновників – страшне чтиво перед Хелловіном

0
566

2125Напередодні Хелловіна українцям пропонують почитати книжки деяких авторів. Щоб, так би мовити, краще проникнутись духом «Відьомської ночі». Рекомендують читати раннього Бредбері, Роберта Говарда, Діна Кунца чи Стівена Кінга.

Враховуючи, що шабаш в Україні триває вже не перший рік, у нас нема потреби читати чужих авторів. Маємо своє чтиво, від якого мурашки бігають по спині і волосся стає дибки. І найстрашніший роман «короля жахів» не зрівняється з декларацією будь-якого вітчизняного чиновника.

Ми знали, що наші можновладці – люди не бідні. Але навіть уявити не могли, наскільки вони багаті. Квартири, машини і то десятками. Антикваріат і колекції – картини, зброя, годинники. І гроші, гроші, гроші. Мільйони і то не гривень, а доларів. Практично у кожного. Бідними є лише ті, які нещодавно прийшли в політику. Вони, як то кажуть, ще не встигли збагатитися.

У Голови Національного банку України на рахунку доларів ледь не більше, ніж у самому банку. Голова фіскальної служби вказує у декларації суму, яку навряд чи увесь рік збирає служба, яку він очолює. Голова Верховної ради має кілька квартир і справно щомісяця отримує компенсацію за проживання у Києві.

І так майже у кожного – у чию лише декларацію не глянь.

Найстрашніше ж, а куди перед Хелловіном без страшного, що ці люди переконують нас у необхідності великих зарплат для них. Тому що лише так можна побороти корупцію. Невже хтось вірить у те, що вони справді збираються з нею боротися?

А ще цікаво було б почути коментар представників Міжнародного валютного фонду. Що вони думають з приводу того, що на рахунках українських чиновників грошей більше, ніж сума кредиту, яку дав МВФ за всі роки незалежності. І чи є у самому МВФ хоча б один чиновник, який би володів такими статками?

І на завершення. Чим більше декларацій читаєш, тим краще розумієш, чому українці так погано живуть. Ми з вами голосуємо не за тих депутатів. Нам варто обирати їх дружин. Адже це вони вносять у сімейний бюджет більшість коштів. Це у них на рахунках великі гроші. Якщо вони такі успішні для своєї сім’ї, то вже якось дадуть раду і з вітчизняною економікою.

А якщо серйозно. То у цій країні і справді страшно жити. І будь-який Хелловін – дитяча казочка у порівнянні з тим, що роблять з країною і людьми наші можновладці.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ