Голова Тернопільської ОДА має 2 машини і трішки доларів

0
1028

34830Електронне декларування, нехай і не без проблем, а все ж набирає темпу. Усе більше чиновників різного рівня показують людям, що заробили і чим володіють.

Днями заповнив електронну декларацію і голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Майно і кошти Степана Степановича не дуже вражають. Особливо у порівнянні з деякими іншими декларантами. Він всього лиш володіє земельною ділянкою площею 11 тисяч квадратних метрів у рідному селі Нагірянка. Також Степан Барна має два автомобілі – один 2005 року випуску, а інший на два роки новіший.

За час перебування депутатом Верховної ради він отримав трохи більше 30 тисяч гривень, а посада голови ОДА принесла йому 71 тисячу.

Є у Степана Степановича трішки грошей на рахунках. Причому всі рахунки відкриті у «Приватбанку». Там є і смішні суми. Так, на одному з рахунків Степан Степанович вказав аж одну гривню, на іншому три. Хоча є ще і 2156 доларів, а також 134 і 502 євро.

Підсумовуючи декларацію голови Тернопільської ОДА, варто зауважити, що він один з не багатьох справжніх чоловіків в українському політикумі. Принаймні не переписав усе своє на дружину чи на інших родичів.

Марко КЛЕВЕЦЬБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.