Голова Тернопільської ОДА має 2 машини і трішки доларів

0
1055

34830Електронне декларування, нехай і не без проблем, а все ж набирає темпу. Усе більше чиновників різного рівня показують людям, що заробили і чим володіють.

Днями заповнив електронну декларацію і голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Майно і кошти Степана Степановича не дуже вражають. Особливо у порівнянні з деякими іншими декларантами. Він всього лиш володіє земельною ділянкою площею 11 тисяч квадратних метрів у рідному селі Нагірянка. Також Степан Барна має два автомобілі – один 2005 року випуску, а інший на два роки новіший.

За час перебування депутатом Верховної ради він отримав трохи більше 30 тисяч гривень, а посада голови ОДА принесла йому 71 тисячу.

Є у Степана Степановича трішки грошей на рахунках. Причому всі рахунки відкриті у «Приватбанку». Там є і смішні суми. Так, на одному з рахунків Степан Степанович вказав аж одну гривню, на іншому три. Хоча є ще і 2156 доларів, а також 134 і 502 євро.

Підсумовуючи декларацію голови Тернопільської ОДА, варто зауважити, що він один з не багатьох справжніх чоловіків в українському політикумі. Принаймні не переписав усе своє на дружину чи на інших родичів.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ