У Тернополі відкриють новий магазин побутової техніки

0
131

17 червня 2021 р. – в славному місті Тернопіль відчиняє свої двері новий Керхер Центр – фірмовий магазин, де буде представлений широкий асортимент побутової та професійної прибиральної техніки від німецького виробника.

Окрім розважальної програми на гостей в день відкриття чекатиме розіграш цінних призів від світового лідера в сфері чистоти, як-от: віконний пилосос WV2 Plus Multi Edition, електровіник KB5 Premium та пилосос VC3 Premium. Також гості отримають welcome drink, скуштують святковий торт і зможуть зробити фото на добрий спогад у фірмовій фотозоні.

На честь святкового відкриття під слоганом “Керхер раз – Керхер назавжди” перші 50 покупців, які придбають товари в магазині 17 червня, отримають дисконтну картку з максимальною знижкою. До того ж, всі покупці зможуть скористатися знижкою 10% на побутову техніку Karcher, що діятиме протягом тижня – з 17 до 24 червня.

Розширюючи мережу магазинів, компанія Karcher не лише піклується про споживачів, які матимуть доступ до якісної прибиральної техніки, а й робить свій внесок у розвиток регіону, надаючи нові робочі місця та сплачуючи податки у бюджет міста.

Запрошуємо всіх представників ЗМІ долучитися до урочистого заходу. Керівники компанії Karcher Україна особисто нададуть вичерпні відповіді на всі питання. До участі у відкритті Керхер Центру також запрошені представники місцевої влади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ