На Тернопільщині аферистами зацікавилася прокуратура

0
61

Тернопільською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 КК України, досудове розслідування у якому розпочате слідчим управлінням Головного управління ДФС у Тернопільській області, щодо осіб, які незаконно збували талони на пальне і нафтопродукти за заниженою ціною.

Правоохоронцями викрито осіб, які здійснювали протиправну реалізацію дрібним оптом та в роздріб паливних LPG талонів та смарт карток в обласному центрі. Вони пропонували картки, за ціною зниженою на 3-4 грн. за літр палива, залежно від бренду та марки пального, без сплати відповідних податків та інших обов’язкових платежів до державного бюджету України.

З метою припинення протиправної діяльності зловмисників, виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, проведено 6 обшуків на території Тернопільської та Вінницької областей. Під час обшуків вилучено документи, мобільні телефони, смарт картки й талони на пальне в кількості понад 130 т.

Вирішується питання про накладення арешту на вказане майно.
Досудове розслідування триває.

Начальник відділу П. Талаш

Заступник керівника
обласної прокуратури Ю. Табака

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ