Жителі одного із сіл Тернопільщини по-особливому зустріли Святого Миколая

0
521

Святкування 18 грудня вже більше 10 років є традицією у селі Великий Глибочок Білецької ОТГ, але було під загрозою відміни. Проте в умовах кризи, як правило, народжується щось нове, відкриваються неочікувані раніше можливості.

Ідею резиденції на відкритому просторі та ініціативу подав від церковної парафії Різдва Пресвятої Богородиці, яка виступила організатором заходу, отець Ігор Дармограй. Перед цим священики зустрічались із Білецьким сільським головою, депутатами, спочатку обговорювали можливість встановлення таких резиденцій в усіх селах громади. Але не усі парафії мали сміливість в час карантину долучитись до цього заходу. Тому зійшлись на тому, що перший досвід набудуть цього року у Великому Глибочку. Спонсорську підтримку в організації заходу та створення декорацій надала сім’я Білецького сільського голови Дмитра Малика (його дружина Оксана Малик є підприємцем та депутатом Білецької сільської ради).

Також Великоглибочецький староста, працівники культури, депутати допомагали в організації. Під час заходу дотримувались карантинних норм, присутні були у масках (хто не мав своєї, йому надавали). Діти танцювали банси з аніматорами та мали можливість зробити фото з Миколаєм. Приїхати в резиденцію могли усі бажаючі. Організатори сподіваються, що набутий досвід буде надалі поширюватись на усі села громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ