Цілий місяць тернополяни не почують поганих новин

0
288

Якщо вас запросили на радіо, варто із собою прихопити книжку. Про це йдеться на сайті філії ПАТ «НСТУ «Тернопільська регіональна дирекція».

Тернопільське обласне радіо 19 листопада оголосило про початок місячника добра, яке крокує світом.

Дату вибрали не випадково, адже ці 30 днів віддаляють нас від улюбленого всіма свята – Дня святого Миколая Чудотворця.

Ця доброчинна ініціатива має дві складові:

Перша – інформаційна. Впродовж цього місячника ми розповідатимемо у наших програмах про найрізноманітніші благодійні акції, які крокують Тернопіллям та покликані зробити цей світ, або ж чиєсь життя кращими.

Другий компонент передбачає нашу та наших слухачів безпосередню участь у творенні передріздвяного дива – ми оголосили про збір сучасної української книги для дітей та юнацтва.

Впродовж місяця кожен може завітати до нас, у приміщення телерадіокомпанії на бульварі Тараса Шевченка, 17 у Тернополі та залишити тут свої книжкові дарунки.

Будемо також просити гостей наших тематичних програм, щоб вони, йдучи не ефір, брали з собою бодай одну, але улюблену й цікаву книжку, та, у такий спосіб, зробити свій внесок у акцію.

Напередодні свята всю зібрану літературу ми передамо у одну, або в кілька (залежно від числа забраних книг) бібліотек Сходу України – у Луганській чи Донецькій областях, аби в такий спосіб засвідчити єдність нашої країни, та й, зрештою, принести туди відчуття свята.

До речі – оголошення про нашу книжково-подарункову акцію пролунало на хвилях Тернопільського обласного радіо лише 19 листопада, у неділю, а вже наступного дня ми зустрічали перших помічників святого Миколая, які принесли книжкові пакунки.
Місячник добра крокує світом! Долучайтеся!

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ