Тернопільський тренер з розвитку лідерства розповів, якими насправді мають бути кандидати в депутати

0
305

Я переконаний, що більшість людей, які ідуть в депутати — це ті, хто хочуть служити людям. Це єдина правильна причина – чому потрібно йти в депутати. Це мали б бути ті, хто прагне лідерства, яке побудоване на самовіддачі. Це люди, які практикували особисту жертовність для покращення життя інших людей, хто жертвували особистим часом та енергією, щоб вести інших до успіху, це ті, хто в процесі системного удосконалення, безперервних інвестицій та щоденної жертовності.

Якщо заглянути в історію, то величних лідерів пам’ятають не за їхні особисті досягнення, їх пам’ятають за їхню жертовність. Це мали б бути наші майбутні моральні авторитети, які своїм прикладом покажуть нам шлях жертовності. І можливість віддавати чи іншими словами  – практикувати жертовність скоріше, ніж вони думали.

Закон жертовності каже, що лідери мусять віддавати або іншими словами жертвувати, щоб іти далі, підніматися на вершину, тому що тільки там все цінне та вартісне. Це нелегко тільки шляхом комунікації, донести до потенційних лідерів те, що ти знаєш. Самовідданість є основою лідерства, щоб допомогти іншим людям віднайти їхній шлях. Завдяки самовідданості лідер розкриває його правдиву цінність.

Перше питання яке кожен лідер має поставити собі: “Чим я жертвую або що я віддаю сьогодні, що покращує мене?” Друге: “Чим я жертвую, що це покращує інших?”

Ми всі потребуємо розширення рівня усвідомлення та глибокого переосмислення ЦІННОСТЕЙ. Вічних цінностей, не соціалізованих цінностей. Усвідомлення своєї цінності, віри та безумовної любові.

Сильні сторони лідера проявляються у важкі, темні часи, часи кризи. В часи, коли ми опиняємося в лайні цього життя. Саме в ці часи проявляють себе сильні люди, завдяки їхнім цінностям та якостям. Вони насправді показують, ким є людина.

Ігор РЕВЕГА, керівник Центру розвитку лідерства Західноукраїнського національного університету

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ