Тренери з Тернополя розробили спеціальну програму, за якою діти матимуть шанси здійснити свої мрії

0
125

Куди приводять мрії? Зокрема, дитячі. Як зробити так, щоби кожна дитина мала можливість реалізувати себе максимально? Про це на безкоштовному семінарі тернополянам розповідатиме тренер, засновник Академії лідерства Ігор Ревега. На лекцію батьки можуть завітати сьогодні за адресою – вулиця Шашкевича, 9.

“Дитячі мрії не мають обмежень, – вважає Ігор Ревега. –  Ці рамки з’являються пізніше. 58% дорослих шкодують про свої нездійснені мрії. Шкодують, що не стали тими, ким хотіли. Зараз, як батько, я прагну, щоб мої діти мали всі шанси реалізувати свої мрії. Я хочу подарувати таку можливість кожній дитині. Мрії наших дітей – наші мрії.

Ми розробили спеціальну покрокову програму з практичними діями, щоб стати магнітом для мрій. Від нас, батьків, залежить, набагато більше, ніж ми собі думаємо. Ми можемо додати мотивації та натхнення дітям. Приєднуйтесь до безкоштовного семінару “Куди приводять наші мрії”. Дізнайтесь, як подарувати подорож до мрії своїй дитині”.

Час: 10 червня, четвер, 19:00 Місце: Центр розвитку дітей Smartum – Тернопіль, вул. Шашкевича, 9. Зателефонуйте нам, щоб зареєструватися. Тел. 0960101979.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ