Тернопільських підлітків будуть вчити живому спілкуванню з людьми

0
322

Як підліткам розвивати комунікацію – про це говоритимуть у суботу на  безкоштовному майстер-класі. Початок о 14.00. Адреса – вулиця Шашкевича, 9. Попередня реєстрація обов’язкова.

Спікер – тренер, ковч, засновник Академії лідерства Ігор Ревега. Він розповідатиме школярам про налагодження живого зв’язку з людьми.

– Невід’ємна частина успіху в житті – вміння домовлятися з іншими, – говорить Ігор Ревега. – Від цього дуже багато залежить. Важливий живий зв’язок, адже багато людей насправді створюють ілюзію спілкування. Якщо хтось хоче досягти висот, потрібно навчитися комунікувати на високому рівні. У перші чергу слід навчитися спілкуватися із самим собою. А коли нас не чують інші – це говорить про низькі комунікативні здібності.

Підлітки, які захочуть навчатися далі, відвідуватимуть лекції наступні 25 тижнів. Долатимуть страх публічних виступів. Налагоджуватимуть живий зв’язок з аудиторією, з іншими дітьми, з батьками. Вивчатимуть сценічну мову.

– Хто цікаво розповідає історії, той володіє світом, – продовжує Ігор Ревега. – Учні готуватимуть виступи. Аудиторія оцінюватиме їх з позитивної сторони. Вчитимуться вмінню пояснити щось собі та іншим. Дивитимуться відео, як виступають визнані спікери. Відомо, що в комунікації задіяні слова, голос і тіло людини. А от при виступах найбільшу увагу звертають саме на тіло. На голос – 30 відсотків, а на слова – лише 7. Тому цей курс цікавий і дорослим.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ