Що люблять сучасні діти: дивимось популярні франшизи

0
457

Світ мультфільмів наповнений барвами та емоціями. Творці намагаються зробити їх цікавими, захоплюючими і пізнавальними для сучасної дитини. Щоб діти могли зустрічатися зі своїми улюбленими героями не тільки в мультиках, а й мали можливість різнобічного розвитку, вони з’явилися в комп’ютерних іграх і на полицях магазинів.

Іграшки з мультиплікаційними героями користуються шаленою популярністю серед дітей різного віку. Вони виглядають так само, як і на екрані. Додатково можна придбати аксесуари, будиночки і багато іншого, аби створити казковий світ у себе в дитячій кімнаті.

Найпопулярніші франшизи

Головна особливість таких іграшок — вони є точною копією до найменших деталей своїх мультиплікаційних героїв. Дитина може зібрати цілу колекцію героїв свого улюбленого мультику.

Чим керуються сучасні діти при виборі улюбленців? Не малу роль відіграють кольори, характер та особистість героя. Він обов’язково повинен бути яскравим та добрим.

Улюбленні персонажі з мультиків — Смішарики, Собачий Патруль, Свинка Пеппа, Фіксики, герої мультфільмів Діснея. Загалом мультики Уолта Діснея та створені по їх мотивам іграшкові герої вже не одне десятиліття завойовують серця дітей різних вікових груп.

Найбільшою популярністю серед дівчат користуються: Май Літл Поні, Феї Вінкс. Такі милі та кольорові поні на полицях магазинів представлені в різних розмірах та матеріалах. Сьогодні майже кожна дівчинка має в своїй колекції хоча б кілька поняшок. Феї Вінкс гарні та яскраві персонажі, які наділені супер можливостями та стоять на захисті добра — дівчата від них просто в захваті. Принцеси Діснея напевне ніколи не втратять своєї актуальності — вони є в мультфільмах, відеоіграх. З ними випущені колекційні фігурки, конструктори та іграшки.

Серед дівчат та хлопців наразі на піці популярності гра Minecraft. Напевно немає дитини, яка б про неї не чула. На загальний ринок вона вийшла ще в 2011 році і отримала шалений попит. На це не змогла не відреагувати відома данська компанія Lego і 1 червня 2012 року був випущений перший конструктор Лего Майнкрафт. Він називався “Мікросвіт — Ліс” та мав 480 деталей. Мільйони дітей по всьому світі були від нього в захваті. Він користувався не меншою популярністю, ніж комп’ютерна гра.

Для задоволення бажань свої маленьких покупців, Лего випустила ще багато серій Лего Майнкрафт з різною кількістю деталей. Таким чином, вони створили захоплюючий світ не тільки в комп’ютері, а й в реальному житті.

Головна особливість конструктора — хороша деталізація та неймовірна схожість з персонажами гри. Це одразу затягує в ігровий процес. Світ майнкрафту квадратної форми, тому для Лего було легко відобразити його в своєму конструкторі. Деталі виконанні за спеціальною запатентованою технологією з нетоксичних матеріалів та фарб.

Ще одна приємна деталь — всі комплекти Лего Майнкрафт між собою сумісні. Тому дитина зможе створити цілий ігровий світ Майнкрафт, в результаті чого гра стане ще більш реалістичною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ