Сьогодні ввечері відбудеться засідання Ради оборони Тернопільської області (відео)

0
344

У понеділок, 26 листопада, у зв’язку із подіями в Азовському морі та можливістю введення воєнного стану в державі, голова ТОДА Степан Барна проведе закрите засідання Ради оборони Тернопільської області. Про це він заявив під час обласної ради регіонального розвитку.

За словами Степана Барни, формат зустрічі з керівниками усіх підрозділів правоохоронних, військових та контролюючих органів дозволить виробити ключові напрями реалізації прийнятого положення на засіданні ради нацбезпеки та оборони України.

“Перед нами стоять три ключові завдання: мобілізація територіальної оборони області, організація і забезпечення охорони порядку, забезпечення охорони стратегічних об’єктів інфраструктури. Власне, всі ці кроки мають бути присутні у наших подальших діях. І сьогодні вранці в мене вже відбулася нарада з силовими структурами краю. Надалі ми будемо відпрацьовувати комплекс заходів, які унеможливлять розбалансування ситуації на території області”, – зазначив Степан Барна.

Таке рішення мотивоване тим, що, нагадаємо, напередодні під головуванням Президента України відбулося засідання Ради нацбезпеки і оборони України. Військовий кабінет та РНБО дали оцінку діям РФ. Були прийнято рішення про необхідність запровадження в державі на 60 діб воєнного стану.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ