Люди скаржаться, що на Хмельниччині можна померти, поки викличеш “швидку”

0
5336

Історію про оперативність лікарів, щоб викликати автомобіль швидкої допомоги, розповіла Катерина Кілянчук.

“Довго думала, чи писати про це чи ні, та вирішила просто попередити, не дай Боже, комусь знадобиться ШВИДКА ДОПОМОГА, то ви на неї не розраховуйте, тому що ви просто не додзвонитесь, – пише жінка, яка проживає у Городку. –  Вірніше додзвонитесь, але на Хмельницький. Так сталося, що ми були присутні в костелі на похороні в понеділок і під час проповіді жінці стає погано, вона падає без свідомості, рідні довго приводять її до тями і просять викликати швидку.

Я виходжу надвір, набираю 103 і відповідає Хмельницький. Спочатку чергова привіталась, сказала, що Хмельницький слухає і… пішли запитання: “Чи була жінка за кордоном, чи контактувала з хворими на короновірус, яка в неї вага, який ріст, температура …” Я в відповідаю:” Людина помирає!!! Ви про яку вагу і ріст питаєте!?” На що слідувала відповідь: ” А ви мене не вчіть, що мені питати і що писати!”. Далі вкючився автовідповідач “Чекайте відповіді…чекайте відповіді…” Відповіді не дочекалася…

Після мене дзвонили ще троє чи четверо родичів… добре, що лікарня поряд і невістка побігла в поліклініку і, дякувати Богу, наші медики встигли госпіталізувати хвору. А якби це було якесь село? Люди! Це що за реформа? Чому зєднують з Хмельницьким і  чергова розпитує не знати про що, коли людина помирає? Невже у нас не залишилося нічого людського і вірус затьмарив все!? Дуже страшно! Залишайтеся здоровими і не хворійте!”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ