Народний мер Тернополя почав дуже багато обіцяти

0
758

Не знаю, як хто, а я страшенно люблю ось ці кілька місяців перед виборами. Тут такого вже надивишся, наслухаєшся, такі персонажі на поверхню вилазять, що куди там Остапу Бендеру з його Нью-Васюками. Фантазія місцевих кандидатів на всілякі посади просто меж не знає.

Ось, для прикладу,  голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько вирішив увесь Тернопіль перевести на індивідуальне опалення. Справа це хороша, тут не посперечаєшся.

Але наскільки це реально в умовах міста? Той же пан Станько конкретної відповіді на це запитання не дав. Він тільки акцію організував, намети по місту розставив, підписи збирає. Усі бажаючі можуть встановлювати індивідуальне опалення самостійно, а у кого змоги такої нема, тому з міського бюджету допоможуть. Так, принаймні, бачить цю ситуацію пан Олексій. Скільки це буде коштувати міському бюджету залишається таємницею.

Та і сам пан Станько, який оголосив себе народним мером Тернополя, відповіді на це питання і не пробував шукати. Адже і ми і він чудово розуміємо, що перед виборами головне пообіцяти те, що люди хочуть почути, а потім навіть не обов’язково пояснювати чому це виконати не вдалося.

До слова, коли пан Станько з індивідуальним опаленням покінчить, може б він за довгобуд бібліотеки взявся? Це також тема на якій багато кандидатів намагалися собі рейтинг зробити. А ще ж аеропорт є. Можна пообіцяти, що після 25 жовтня з нього літаки почнуть літати прямо у Нью-Йорк, бо якийсь там Стамбул для чоловіка з такою фантазією, це надто примітивно.

У цій ситуації одне тішить – ще є час до виборів. Ще багато цікавого нам пообіцяють, ще не одну акцію організують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ