На Прикарпатті дві жінки били ногами 10-річну дитину (фото)

1
15541

Подія ця трапилася у Городенці Івано-Франківської області. І розповіла про неї на своїй сторінці у Фейсбук Світлана Павлинюк.

Жінка пише:

«Ці пані, яких ви бачите на фото, дозволяють собі виховувати чужих дітей груповими побоями та стусанами. Можливо деякі з вас вже чули цю історію чи стали невільними свідками подій на стадіоні в м. Городенка 22.07.2020р. приблизно о 20 год. 40 хв.

Дві жінки давно вже не молодого віку, кулаком у ніс збили з велосипеда та почали копати ногами та бити по лиці руками 10-ти річну дитину. На цю картину збіглись дивитись більшість дітей на стадіоні. Вони були шоковані та налякані такою поведінкою 2-х дорослих жінок. Коли прийшла я, мама вияснити цю ситуацію, то від них відповідь була одна “Ми виховуємо вашу дитину!”

Сьогодні таке виховання застало мою дитину, а завтра це може бути з вашою рідною кровинкою. Не дозвольмо поширитись такому свавіллю. Ці люди (якщо їх можна назвати “людьми”) кидають у мережу благородні пости, але на практиці дозволяють собі піднімати руки та ноги на дітей.

Між дітей бувають різні ситуації, коли самі не взмозі вирішити їх звертаються по допомогу до батьків. Це є нормально. Батьки як найкраще можуть вирішити ці питання та вплинути на свою дитину. Але не попередивши родичів вирішили вчинити самосуд вчинивши побиття.

У мене є тільки одне питання “Ким треба бути, щоб дозволити собі бити і копати лежачу дитину?”

Це не підлягає виправданню та прощенню».

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ